Apie mus

Esame maža, bet ambicinga komanda, 2011 metais uždavusi sau klausimą kodėl Lietuvoje nėra vieno patogaus tinklapio, kuriame būtų galima užsisakyti maistą iš įvairių restoranų. Maistasinamus.lt yra mūsų atsakymas į tą klausimą: tikimės, kad pamažu subursime visus Jūsų mėgstamus restoranus ir padarysime maisto užsakymą daug paprastesniu.

Restoranus, norinčius bendradarbiauti, ar klientus, mūsų puslapyje neradusius mėgstamo į namus maistą pristatančio restorano, kviečiame rašyti mums restoranai[et]maistasinamus.lt

Turinčius pastabų, atsiliepimų ar nusiskundimų mūsų darbu, bei pasiūlymų ar pageidavimų tolimesniam Maistasinamus.lt vystymui, prašome rašyti atsiliepimai[et]maistasinamus.lt.

Visais kitais klausimais kreipkitės info[et]maistasinamus.lt. Lauksime Jūsų laiškų.

Sotūs ir patenkinti klientai apie mus

Savaitgalį su vyru ir vaikais mėgstame užsisakyti kinų maistą, labai skanu ir dar patogu kad atsiskaityti galima internetu.

Kamelija
(Kaunas)

Visa sistema gerai apgalvota, iš anksto perspėjo, kad turi labai daug užsakymų ir patikslino pristatymo laiką.

Rasa
(Klaipėda)

Užsisakėme kibinų į įmonės renginį Atvažiavo laiku, o kibinai buvo net karšti. Kartais su šeima užsisakome ir į namus, patogu kad po registravijos užsakymas trunka net greičiau nei telefonu.

Tadas
(Vilnius)

Kas kart užsisakant renkamės vis kitokią piceriją, jau turime 2 mėgstamiausias :) Tai kad, užsakyti galima iš skirtingų restoranų vienoje vietoje yra labai patogu

Kęstutis
(Klaipėda)