D.U.K.

Kaip naudotis Maistasinamus.lt?

Nurodykite kokiame mieste ir kaip norite gauti maistą iš restoranų - mes leisime rinktis patiekalus ir juos užsakyti neatsitraukiant nuo kompiuterio. Taip galite pasirinkti, kad maistą atsiimsite restorane patys.

Kaip galiu užsisakyti internetu?

Pasirinkite miestą, kuriame esate, nurodykite ar lauksite maisto namuose, ar jį pasiimsite, ir paspaudę ant norimo restorano iš karto pamatysite meniu, iš kurio galėsite rinktis patiekalus. Pasirinkti patiekalai atsidurs krepšelyje dešinėje ekrano pusėje. Suformavę užsakymą spauskite “Užsakyti”, ir nurodę savo duomenis patvirtinkite užsakymą bei apmokėkite jį arba pasirinksite apmokėjimą grynais.  Maistas jau pakeliui.

Ar mano užsakymas jau vykdomas?

Jei gavote mūsų patvirtinimą elektroniniu paštu, restoranas jau vykdo Jūsų užsakymą. Sulaukę jūsų užsakymo, mes perduodame jį restoranui, ir tik gavę restorano patvirtinimą informuojame Jus elektroniniu paštu. Visa tai turėtų įvykti per kelias minutes, būkite kantrūs. Jei jaučiate, kad per ilgai laukiate, visada galite mums parašyti info[@]maistasinamus.lt arba paskambinti telefonu 8 700 11222 ir sužinoti kas vyksta. Taip pat pabandykite peržiūrėti šlamšto aplanke, galbūt laiškas pateko ten.

Ar Maistasinamus.lt paslaugos kainuoja papildomai? Ar patiekalai nebus brangesni nei užsakant tiesiai iš restorano?

Ne. Už Maistasinamus.lt paslaugas Jūs nemokėsite nieko. Neplanuojame įtraukti jokių papildomų mokesčių, mokėsite tik restoranui už patiekalus bei maisto pristatymą. Visi patiekalai mūsų svetainėje kainuoja tiek pat, kiek ir ir užsakant tiesiai iš restorano ir kainas nustato restoraranai patys savo aplinkoje.

Kaip mokėti?

Atsiskaityti už maistą galite mokėdami internetu per Lietuvoje veikiančius bankus arba grynaisiais pinigais jums maistą pristačiusiam restorano kurjeriui. Turėkite omenyje, kad kurjeriai paprastai nesivežioja didelių grynųjų pinigų sumų. Norėdami atsiskaityti didesniu nei 100 litų banknotu įrašykite tai į pastabų laukelį užsakinėdami maistą.

Turiu klausimą, kuris dar nebuvo atsakytas!

Jokių problemų, rašykit info[et]maistasinamus.lt, ir visus klausimus atsakysime.

Maistasinamus.lt pasilieka teisę be išankstinio perspėjimo keisti pasiūlymo sąlygas ir galiojimą.