Pristatymo sąlygos

Maisto užsakymai į namus ar biurą internetu www.maistasinamus.lt priimami Vilniuje ir Kaune ir Klaipėdoje.
Minimali užsakymo suma, pristatymo mokestis, bei užsakymo suma nuo kurios pristatymas bus nemokamas yra skirtingi kiekvienam restoranui. Šios sąlygos bus nurodytos kiekvieno restorano meniu viršuje. Taip pat prie šių duomenų gali būti nurodyti apribojimai pristatymo teritorijai. Prašome įsitikinti ar tokių nėra prieš pateikiant užsakymą. Maistasinamus.lt patiekalų kainos yra tokios pačios kaip ir pačiame restorane, mes netaikome jokių antkainių!

Užsakymus restoranai pristato Vilniaus ir Kauno ir Klaipėdos miesto teritorijoje. Kiekvienam miestui pateikiamas atskiras restoranų sąrašas, prieš užsakant, prašome pasirinkti miestą tituliniame puslapyje. Kartu su restoranais partneriais stengiamės plėsti pristatymo geografiją, kad maistu į namus galėtų džiaugtis vis daugiau žmonių.

Atsiskaityti už maistą galite mokėdami internetu per Lietuvos bankus arba grynaisiais pinigais jums maistą pristačiusiam restorano kurjeriui. Turėkite omenyje, kad kurjeriai paprastai nesivežioja didelių grynųjų pinigų sumų. Norėdami atsiskaityti didesniu nei 100 litų banknotu įrašykite tai į pastabų laukelį užsakinėdami maistą.